EN
message

zaplanuj rozmowę

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Sales Hackers. Boost Your Sales.

O firmie

O firmie

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenie w generowaniu leadów w branży technologicznej.

Pomagamy zwiększać zyski, docierać do nowych kontaktów biznesowych oraz optymalizować procesy sprzedażowe. Wdrożenie przemyślanej strategii sprzedaży przekłada się na wzrost liczby leadów i ilość wygranych szans sprzedażowych.

Realizujemy kampanie dotyczące między innymi:

RPA, Embedded Software, Internet of things (IoT), Big Data, Body leasing, Business Intelligence, Cybersecurity, Microsoft Azzure, Office 365, ServiceNow, aplikacji mobilnych i rozwiązań customowych.

bitmap

SAS Managed Services

Internet of Things

Embeded Software

RPA

BIG DATA

Nearshoring IT

Service Now

Business Intelligence

Dynamics 365

Cybersecurity

Software development

stars
Oferta

Oferta

Gwarancja efektu w postaci rozpoczętych rozmów handlowych. Osiągamy cele, na które się umawiamy osiągając nawet 26% konwersji sprzedażowej.

Więcej
Case studies

Case studies

82%

Najwyższy open rate

26%

Najwyższa konwersja
sprzedażowa

30+

Krajów na świecie

38%

Najwyższy response rate

300+

Klientów B2B

8+

Lat doświadczenia

MINDENTO

Mindento jest pierwszą firmą Europy Środkowej, która zmienia sposób zarządzania podróżami służbowymi i wydatkami pracowników. Posiada kompletne narzędzie do zarządzania procesem Travel & Expense. 

bitmap

26%

Konwersji sprzedażowej

bitmap

49%

Przyjęte zaproszenia

bitmap

18%

Odpowiedzi

CPU Service

Firma w ramach swojej działalności oferuje systemy i rozwiązania informatyczne służące do przechowywania, zarządzania i ochrony danych jak również prowadzi własny niezawodny serwis techniczny mający ustaloną renomę w Europie.

bitmap

13%

Konwersja sprzedażowa

bitmap

86k

Zysk z jednego leada

bitmap

130%

Planu kwartalnego

AppWise

Software house, który tworzy rozwiązania z zakresu IT dla małych i średnich firm. Dostarczają dedykowane oprogramowanie w oparciu o nowoczesne technologie i wiele języków oprogramowania, m.in. JAVA, REACT, ANGULAR, PHP).

bitmap

43%

Przyjęte zaproszenia

bitmap

28%

Odpowiedzi

bitmap

15%

Konwersji sprzedażowej

Toshiba

Toshiba Tec Poland jest częścią działającej globalnie Toshiba TEC Corporation, działających w różnych sektorach wysokich technologii przemysłowych oraz wiodącym dostawcą technologii informatycznych.

bitmap

592

Leady

bitmap

2%

Konwersji sprzedażowej

bitmap

15%

Umówionych spotkań

Euler Software

Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania i wdrażaniu wysokiej jakości, rozwiązań Blockchain, rozwiązaniach SaaS, integracji systemów czy konsultacjach dotyczących prototypowania rozwiązań klasy enterprise.

bitmap

67%

Otwarcia

bitmap

33,5%

Odpowiedzi

bitmap

7,88%

Leady

bitmap
Blog
Referencje

Referencje

person
line

Zatrudnienie SalesHackers pozwoliło nam przekroczyć cele sprzedażowe. Przez dwa lata pomagają nam dostarczać wysokiej jakości leady, a my jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. 80% wygenerowanych leadów było kwalifikowanych, a co najmniej kilka relacji biznesowych przekształciło się w podpisane umowy. SalesHackers stał się integralną częścią naszej strategii wejścia na rynki zagraniczne.

Grzegorz Witkowski

Head of Marketing Scalo

person
line

Pracuję z Sylwią od 2 lat - przez ten czas przeprowadziliśmy razem 7 międzynarodowych kampanii. Od samego początku wyróżniała się elastycznym podejściem, szybko reagowała na zmiany i tym samym zwiększała skuteczność kampanii. Treści przygotowywane przez Sylwię i jej zespół pozwoliły nam zwiększyć liczbę uczestników konferencji o 35%. Kreatywna, zaangażowana, komunikatywna, skoncentrowana na znalezieniu rozwiązania przyjaznego dla klienta.

Maciej Topczewski

Country Business Lead Switzerland Sii Poland

person
line

Miałem przyjemność współpracować z Sylwią w projekcie generowania leadów przez LinkedIn. Projekt przebiegał efektywnie i w rezultacie otrzymaliśmy oczekiwaną liczbę kontaktów. Polecam Sylwię i jej zespół jako solidnego partnera do wsparcia działań marketingowych.

Bartosz Sobolewski

CEO PIRXON

person
line

Dzięki współpracy z Panią Sylwią nawiązałem bardzo ciekawe i owocne kontakty biznesowe. Pani Sylwia zna się na swojej robocie, jest bardzo przyjazna i elastyczna. Niezwykły zmysł komercyjny pozwala jej na znajdowanie i wykorzystywanie innowacyjnych i bardzo efektywnych narzędzi i sposobów działania na korzyść swoich klientów. 

Krzysztof Matowski

Sales Director CPU Service

person
line

Gorąco polecam SalesHackers za ich usługi generowania leadów. Umówili nam wiele spotkań, a ich strategiczne podejście było bardzo produktywne. Zespół jest zaangażowany w dotrzymywanie terminów i dostarczanie skutecznych rozwiązań do wszelkich zmian w strategii.

Aleksandra Prusator

Co-Founder FORDATA

person
line

W ciągu kilku miesięcy współpracy z SalesHackers nasz zespół sprzedaży otrzymał dziesiątki kwalifikowanych leadów, z których część stała się klientami. Kampania zasięgowa SalesHackers jest bardzo skuteczna. Świadczą spersonalizowane i unikalne usługi, których wynikiem są widoczne wyniki biznesowe.

Jarosław Tkaczyk

General Manager & CFO Mindento

person
line

Współpraca z Panią Sylwią układała się bardzo dobrze. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i profesjonalne doradztwo oraz dostosowanie działań do naszych potrzeb, dzięki czemu udało nam się zrealizować zakładane cele biznesowe.

Marcin Dyba

Co-Founder & Product Lead Gignative

person
line

SalesHackers (wcześniej Akademia Reklamy) są odpowiedzialni za prospecting i nawiązanie kontaktu z docelowym klientem. Szybkość pozyskania kontaktów oraz ich jakość przekuwa się na późniejsze sprzedaże – a to oczywiście wpływa na dalszy rozwój naszej firmy. Cenimy przede wszystkim wysoki poziom komunikacji z przedstawicielami firmy, zawsze możemy liczyć na szybkie, miłe i fachowe wsparcie w przeprowadzanych przez nas działaniach. Bez wątpienia możemy polecić SalesHackers (wcześniej Akademia Reklamy) jako dostawcę profesjonalnych rozwiązań w zakresie lead generation.

Piotr Tabor

CEO Appwise

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
bitmap
Kontakt

Skontaktuj się
Z Nami.

SALESHACKERS Sp. z o.o
al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa
Equator IV, 10 piętro

KRS: 0000764614

NIP: 5252775861