EN
message

zaplanuj rozmowę

Niniejsza strona używa plików cookies w celu optymalizacji korzystania ze strony internetowej, w celach statystycznych oraz popularyzacji strony za pomocą serwisów społecznościowych. Warunki przechowywania plików cookies możesz określić w przeglądarce internetowej.

Blog

sales hackers

Ile leadów miesięcznie potrzebuje firma zatrudniająca do 200 osób?

Dokładnie tydzień temu opublikowałam ankietę z tytułowym pytaniem. Wzięło w niej udział 92 osoby. Ponad połowa bo 55% głosowało za tym, że firma zatrudniająca do 200 osób potrzebuje ok 100 leadów miesięcznie by osiągnąć swoje cele sprzedażowe. 

02.12.2022

sales hackers

Co składa się na sukces sprzedażowy?

Działania ukierunkowane na zwiększenie sprzedaży powinny być rozpatrywane w szerokiej perspektywie. Panuje dziwne przeświadczenie, że wygenerowanie leada oznacza sukces sprzedażowy a to dopiero początek drogi do sfinalizowania transakcji. 

08.01.2020

sales hackers

Generowanie leadów w branży IT/ TECH podczas kryzysu: trendy i strategie

Kryzys ekonomiczny wymusza na branży IT/Tech przemyślenie i dostosowanie strategii generowania leadów B2B. W obliczu spadającej liczby potencjalnych klientów, firmy muszą skupić się na wyraźnym komunikowaniu swojej unikalnej propozycji wartości (UVP), prezentacji sukcesów i wykorzystaniu zaawansowanego prospectingu. Jakie są zatem aktualne trendy, które mogą pomóc firmom przetrwać i rozwijać się w trudnych czasach?

07.11.2023

sales hackers

Co Ty wiesz o sprzedaży?

"Kto nie analizuje dawnych błędów, prędzej czy później je powtórzy." - Jordan Belfort

Jeżeli walczysz o zwiększenie zysków, ale pod koniec miesiąca znowu się okazuje, że ledwo udało Ci się osiągnąć wyznaczony cel koniecznie zapoznaj się z treścią tego artykułu.

04.03.2019

Kategorie

Nowości

Archiwum